Yaşam İçİn İnşa edİyoruz

Gizlilik Bildirimi;

Barsan Yapı, site kullanıcılarının www.barsanyapi.com sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

Kişisel bilgiler: Ad soyad, adres, telefon numarası ve e-posta adresinden oluşmaktadır.

Barsan Yapı, kullanıcılarının kişisel bilgilerini müşteri profilini belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak maksadıyla kullanabilecektir.

Barsan Yapı, kullanıcılarının kişisel bilgilerini özel ve gizli tutmayı, üçüncü bir kişinin öğrenmesini engellemek için gerekli tedbirleri almayı taahhüt etmektedir.

Barsan Yapı’nın, gerekli güvenlik önlemlerini almasına rağmen, www.barsanyapi.com sitesine ve sisteme yapılan hacking vb. saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi, üçüncü kişilerin eline geçmesi durumlarında, Barsan Yapı'nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Barsan Yapı, site kullanıcılarının bilgilerini, Cookie kullanarak elde edebilir. Ancak kullanıcılar dilediklerinde Cookie dosyasını engelleyebilecek şekilde tarayıcılarında gerekli ayarlamaları yapabilirler.

Barsan Yapı, burada yayınlanan Gizlilik Politikası hükümlerini dilediği zaman www.barsanyapi.com isimli sitesinde yayınlamak şartıyla tek taraflı olarak değiştirebilir. Barsan Yapı’nın değişiklik yaptığı yeni Gizlilik Politikası hükümleri, www.barsanyapi.com isimli sitesinde yayına verildiği tarihte yürürlüklüye girer.